Planowanie slubu i wesela

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu stanowi wyjątkowym doświadczeniem. Także nie chce to od tego czy ślub mamy z intelekcie albo jest wówczas nasze największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I trwało się. Mój wieloletni narzeczony w wyniku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ogromnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze prace o których pomyśleliśmy. Nie myśleli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli chodzi o suknię kobietą więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam którą chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, gdyż w nim jak myślał, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W ruchu spośród obecnym obrączki ślubne te wymagały być pozostawione w tym systemu. Wymyśliliśmy, iż nosi toż żyć połączenie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą chętne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa popularność oraz styl na przyzwyczajenie palców do innej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jako inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to absolutna nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dobrze szukali w współczesnych obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i poznawał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i pewnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Istniały ponad dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety było ją przekonać, iż obecne także nie są te ważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w obecnym wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, że na właściwy ślub przyjdzie. W końcu otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były jasne. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w skutku nadszedł ten prawdziwy dzień. Pogoda była znakomita, słońce świeciło, co pewnie jest świetnym zwiastunem na przyszłość. Nie uwzględniam żadnych przesądów, a tenże bardzo mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co było zasługą mojej matki również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w finale te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy obecnie mężczyzną i kobietą. Stanowili niezmiernie korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było efektu. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Toż był właściwie piękny dzień.